Stanowisko: Prawnik

Data publikacji: 2019-08-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta o charakterze międzynarodowym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prawnik

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Obsługa prawna spółki,
  • Wsparcie prawne dla poszczególnych działów spółki,
  • Wdrożenie procedur w zakresie legal,
  • Weryfikacja umów z kontrahentami pod kontem bezpieczeństwa, zawartych transakcji oraz przygotowanie opinii i informacji prawnych,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad Ładu korporacyjnego Spółki Spółki w tym przygotowanie protokołów na posiedzenia organów spółki,
  • Monitoring zmian w polskim prawodawstwie i przygotowanie cyklicznej informacji dla Zarządu,
  • Współpraca z zewnętrznymi prawnikami i kancelariami prawnymi w zakresie realizowanych zadań;

Wymagania:

  • Doświadczenie prawnicze jednostce o charakterze produkcyjno- usługowym i/lub kancelariach prawnych min. 3 lata.
  • Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego;

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;