Stanowisko: Product Owner

Data publikacji: 2021-10-15

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Product Owner

Miejsce pracy: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych, innowacyjnych produktów bukmacherskich
  • Śledzenie i analizowanie nowych trendów, innowacji oraz działań konkurencji
  • Współpraca z zespołem mobile, innymi działami oraz zewnętrznymi dostawcami w celu usprawniania funkcjonalności produktu,

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów związanych z tworzeniem rozwiązań Digital
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
  • Umiejętności organizacyjne (własne i prac zespołu projektowego)
  • Nastawienie na spełnianie celów stawianych przez klienta wewnętrznego
  • Znajomość Scrum oraz Jira
  • Pasja do sportu (mile widziana)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Płaską strukturę organizacyjną,
  • Najnowszy sprzęt,
  • Budżet na rozwój,
  • Owoce, zdrowe przekąski, kawę, herbatę i yerbę,
  • Kartę Multisport,
  • Darmowe lekcje angielskiego,
  • Wejściówki na wydarzenia sportowe,