Stanowisko: Programista ERP

Data publikacji: 2018-07-10

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista ERP

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z analitykami oraz klientami podczas ustalania założeń i opracowywania wymagań,
  • Projektowania i implementacji funkcjonalności systemu według określonych założeń,
  • Tworzenia i utrzymywania dokumentacji projektowej zgodnie z panującymi w firmie zasadami,
  • Współpracy wewnątrz zespołu projektowego oraz z innymi działami firmy,
  • Realizacja innych zadań, związanych z wytwarzaniem oprogramowania lub zapewnieniem jego wysokiej jakości i efektywności.

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie w zakresie wytwarzania oprogramowania użytkowego w technologiach wykorzystywanych w Firmie (Delphi, ewentualnie C, Oracle).
  • Doświadczenie w zakresie wytwarzania oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem będzie dodatkowym atutem.
  • Preferowane wyższe wykształcenie informatyczne, inne – tylko, jeśli poparte dużym, udokumentowanym doświadczeniem.
  • Znajomość angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentów typu:  podręczniki, maile, listy dyskusyjne, itp. oraz na redagowanie zapytań do działów wsparcia dostawców narzędzi używanych w Firmie.

Oferujemy:

  • Częściowa refundacja kart MultiSport,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej w wyjątkowych sytuacjach,
  • Okres adaptacyjny pod kierunkiem doświadczonego pracownika (2-4 tygodnie),
  • Szkolenia według potrzeb, regularne szkolenia wewnętrzne.