Stanowisko: Programista Systemowy

Data publikacji: 2020-03-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Systemowy

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

  • rozwój i tworzenie backend’owych aplikacji pracujących w środowisku Linux,
  • projektowanie architektury systemów i aplikacji,
  • rozwiązywanie problemów w aplikacjach i naprawę błędów,
  • praca z technologiami: OpenStack, Ceph, ELK, ZOOKeeper, RabbitMQ, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM.

Wymagania:

  • posiadasz dobrą znajomość systemu Linux,
  • masz doświadczenie w budowie i utrzymywaniu systemów back-end’owych,
  • masz doświadczenie w programowaniu w Python /Perl
  • znasz GIT, Bash,
  • posiadasz znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP),

Atutem będzie jeśli:

  • masz doświadczenie w debuggowaniu aplikacji napisanych w języku C, C++,
  • pracowałeś/aś w przy złożonych i rozproszonych systemach.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia,
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników,
  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji),
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w konferencjach szkoleniach,
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych,
  • pakiet benefitów pracowniczych.