Stanowisko: Project Manager

Data publikacji: 2018-09-24

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Project Manager

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

– kompleksowy nadzór nad powierzonymi projektami

– współudział przy tworzeniu nowego podejścia do zarządzania projektami i wdrażanie zmian

– tworzenie centrum kompetencyjnego

– reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych

– zarządzanie harmonogramem i budżetem powierzonych projektów

– udział w negocjacjach handlowych

Wymagania:

– doświadczenia w zarządzaniu projektami

– doświadczenie na stanowisku kierownika projektu lub kierowniczym

– znajomość specyfikacji projektów inwestycyjnych

– znajomość analizy rentowności

– umiejętność zarządzania zespołem

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego

– wykształcenia technicznego

– mile widziane doświadczenie w pracy na rynku przemysłowym

Oferujemy:

– możliwość współpracy przy innowacyjnych projektach

– szkolenia techniczne i biznesowe

– umowę o pracę i pakiet benefitów

– możliwość rozwoju w strukturach firmy