Stanowisko: Project Manager (systemy klasy ERP)

Data publikacji: 2019-11-19

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Project Manager (systemy klasy ERP)

Miejsce pracy: Kraków, Katowice, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pełnymi projektami wdrożeniowymi systemów klasy ERP;
  • nadzór nad procesem zbierania i definiowania wymagań;
  • zarządzanie budżetem i harmonogramem projektu;
  • bieżące raportowanie;
  • koordynacja działań po wdrożeniowych.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • doświadczenie w branży systemów ERP;
  • Certyfikaty Waterfall Project Management;
  • język angielski na poziomie B2;
  • komunikatywność;
  • wyższe wykształcenie – mile widziane zarządzenie projektami.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • prace w zgranym zespole pasjonatów;
  • przyjazną atmosferę;
  • ciekawe projekty pełne wyzwań.