Stanowisko: Project Manager IT

Data publikacji: 2020-03-12

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Project Manager IT

Miejsce pracy: Kraków, Katowice, Poznań

Zakres obowiązków:

  • równoległe zarządzanie kilkoma projektami,
  • tworzenie harmonogramu prac oraz stałe monitorowanie postępów w realizacji, w oparciu o ścisłą współpracę z zespołem zaangażowanym w projekt oraz klientami,
  • zarządzanie oraz koordynowanie pracy zespołu projektowego,
  • sporządzanie dokumentacji projektowej,
  • zarządzanie budżetem projektu,
  • dbanie o efektywną współpracę członków zespołu.

Wymagania:

  • minimum 2 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość metodyk zarządzania projektami (wiedza i doświadczenie z obszaru minimum jednej z metodyk: SCRUM, AGILE bądź PRINCE2).

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • kartę sportową oraz prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych wydarzeniach branżowych,
  • wysokiej klasy instrumenty niezbędne do pracy (laptop, telefon).