Stanowisko: Projektant Konstrukcji Budowlanych

Data publikacji: 2019-03-22

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant Konstrukcji Budowlanych

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna realizacja projektów konstrukcyjnych (ofertowych, koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych)
  • Współpraca z projektantami innych branż,
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów.
  • Nadzór nad prowadzonymi projektami,

Wymagania:

  • Absolwent kierunków technicznych (inżynieria lądowa, budownictwo),
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji,
  • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania rysunków konstrukcyjnych w środowisku AutoCAD, doświadczenie w środowisku TEKLA będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność wykonywania obliczeń konstrukcji m.in. w programach Robot Structural Analysis, RM-Win, Specbud
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Zaangażowanie i sumienne podejście do obowiązków, dobra organizacja pracy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość prawa budowlanego, obowiązujących norm,
  • Pasja w zakresie wykonywanego zawodu,

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy realizacji projektów,
  • Pracę w młodym zespole profesjonalistów,
  • Pracę w ambitnej i rozwijającej się firmie,
  • Przyjemną atmosferę pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji.