Stanowisko: Python Developer

Data publikacji: 2019-04-25

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Python Developer

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

Poszukuje obecnie Python Developera, który chciałby dołączyć do doświadczonego zespołu i wspólnie pracować nad innowacyjnym rozwiązaniem opartym na blockchain: platformie treidingowa zapewniająca bezpieczeństwo transakcji.

Wymagania:

  • min. 4 lata doświadczenia w budowaniu aplikacji internetowych
  • znajomość Solidity lub smart contracts – technologii powiązanych z blockchain
  • API bankowość/finanse
  • doświadczenie z blockchain (openzepellin, ERC223, truffle, solidity, solidity-coverage, ganache-cli, mocha-js)
  • głębokie zrozumienie Pythona 3, a także Django 2x i Django Rest Framework
  • doświadczenie z technologiami: – node.js – express.js – PostgreSQL – API / REST – Supervisor – Jenkins – AWS – Linux (Ubuntu) – boto3
  • testowania jako nieodłączna część pracy
  • autonomia i odpowiedzialność w połączeniu z silnymi umiejętnościami komunikacyjnymi
  • podejście do rozwiązywania problemów – jesteśmy zorientowani na dostarczanie rozwiązań
  • silne umiejętności analityczne, a także chęć aktywnego poszukiwania wiedzy i dzielenia się nią z zespołem
  • clean code
  • perfekcyjny angielski Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w korzystaniu z Docker lub Amazon ECS
  • zrozumienie Javascript

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Lekcje angielskiego
  • Dobrze skomunikowane biuro
  • Play room
  • Świeże warzywa i owoce
  • Kartę multisport