Stanowisko: R2R Supervisor

Data publikacji: 2022-01-27

LoboHR jest agencją rekrutacyjną nr, 7502, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

R2R Supervisor

Miejsce pracy: Kraków, Katowice

Zakres obowiązków:

  • Zamknięcia okresów księgowych zgodnie z harmonogramem,
  • Analiza i uzgadnianie kont księgi głównej,
  • Asystowanie przy audytach okresowych,
  • Współpraca oraz wspieranie innych członków zespołu,
  • Księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie kont bankowych,
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej (Mapy Procesów, DTP, Amerpedia),
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości, w obszarze księgi głównej,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie biegłym,
  • Doświadczenie w SAP Finance,
  • Zdolności analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy swojej, i zespołu,
  • Doświadczenie w systemie Oracle- mile widziane.

Oferujemy:

  • Pracę w znanej międzynarodowej firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w trybie stacjonarnym, zdalnym lub hybrydowym- zgodnie z oczekiwaniami Pracownika,
  • Rabaty na produkty firmy,
  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji,
  • Obiecująca ścieżka kariery i indywidualny plan rozwoju,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport.