Stanowisko: React Native Developer

Data publikacji: 2021-12-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

React Native Developer

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Programowanie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem React Native
  • Programowanie widoków aplikacji internetowych z wykorzystaniem ReactJS
  • Codereview
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Zbudowanie narzędzia do rezerwowania przestrzeni coworkingowych w krajach Unii Europejskiej

Wymagania:

  • Doświadczenia z React Native
  • Dobra znajomość JavaScript, React, React Native
  • Znajomość Scrum i Kanban
  • StyleSheet, styled-components, moduły CSS, SCSS
  • REST API, CORS
  • Doświadczenie w redux, redux-saga
  • Podstawowa znajomość flow.js

Mile widziane:

  • Znajomość Django (Python) i GraphQL
  • Dobra znajomość JavaScript/TypeScript
  • Znajomość języka TypeScript, SalesforceMobile SDK
  • Zaawansowana wiedza o webpacku

Oferujemy:

  • Praca w znanej, utytułowanej firmie, prężnie rozwijającej się na rynku nowych technologii.
  • Dogodna forma zatrudnienia, UoP lub B2B- zgodnie z preferencjami kandydata
  • 1500 zł budżetu na samorozwój rocznie
  • Benefity pozapłacowe, min, MultiSport Plus, LuxMed VIP
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub z biura- Warszawa, Wrocław
  • Chillout room / darmowe napoje / imprezy zespołowe i firmowe
  • Przyjazna atmosfera