Stanowisko: Recepcjonistka – Recepcjonista

Data publikacji: 2020-06-04

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka – Recepcjonista

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcyjna – pierwszy kontakt z Klientem
  • Prowadzenie rejestru faktur
  • Rozliczanie podróży służbowych pracowników
  • Rezerwacja noclegów dla pracowników
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Współpraca z dostawcami usług (poczta, kurierzy, taksówki, bilety, podróże służbowe, art. biurowe)
  • Zadania administracyjne związane z bieżącą obsługą biura
  • Obsługa połączeń przychodzących
  • Archiwizacja dokumentów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office;
  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B1/B2;
  • Zdolności analityczne;
  • Skrupulatność i dokładność;
  • Chęć do nauki i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Mile widziani – studenci zaoczni.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na 3 miesiące;
  • Następnie umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie – 22 zł brutto za godzinę;
  • Dofinansowanie do kursu językowego;
  • Możliwość rozwoju w firmie;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Opieka medyczna;
  • Prywatna siłownia na terenie biura.