Stanowisko: Recepcjonistka – Recepcjonista

Data publikacji: 2020-06-01

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistka – Recepcjonista

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji firmy;
  • Utrzymanie sprawnego obiegu dokumentacji w biurze;
  • Rejestracja faktur przychodzących;
  • Wsparcie administracyjne;
  • Obsługa mailowa i telefoniczna klientów firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Office;
  • Znajomość języka angielskiego min. B1/B2;
  • Zdolności analityczne;
  • Skrupulatność i dokładność;
  • Chęć do nauki i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Mile widziani – studenci zaoczni

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na 3 miesiące
  • Następnie umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie – 22 zł brutto za godzinę;
  • Dofinansowanie do kursu językowego;
  • Możliwość rozwoju w dziale księgowości;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;