Stanowisko: Referent ds. projektów B+R

Data publikacji: 2019-02-08

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Referent ds. projektów B+R

Miejsce pracy: Łaziska Górne

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i aktualizowanie na bieżąco harmonogramów rzeczowo – finansowych projektów;
  • Przygotowywanie i aktualizowanie przepływów pieniężnych w prowadzonych projektach;
  • Opracowanie analiz i prezentacji projektów badawczo – rozwojowych;
  • Prowadzenie dokumentacji projektów badawczo – rozwojowych;
  • Sporządzanie analiz ekonomicznych działu;
  • Opracowywanie analiz i opinii dot. założeń badawczo – rozwojowych spółki.

Jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania projektami lub;
  • Znasz specyfikę zarządzania programami UE;
  • Bardzo dobrze poruszasz się w środowisku Office, a w szczególności Excel;

to jesteś idealnym kandydatem!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu;
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności z premię motywacyjną;
  • Bogaty pakiet benefitów: niezbędne narzędzia do pracy, bezpłatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych;
  • Premię za polecenie nowego pracownika;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach lub kursach.