Stanowisko: Regular/Senior QA

Data publikacji: 2018-07-30

Lobo HR jest agencją rekrutacyjna (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Regular/Senior QA

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Opracowywanie procesu testowego,
  • Analiza problemów sieciowych,
  • Wykrywanie, ocena i weryfikacja anomalii,
  • Weryfikacja i wdrożenie testów oraz automatyzacja testów,
  • Wsparcie mentorskie dla młodszych stażystów.

Profil:

  • Doświadczenie w testowaniu / kontroli jakości,
  • Dobra znajomość technologii sieciowych TCP / IP (np. VLAN, NAT, Port Forwarding, QoS),
  • Doświadczenie w testowaniu sprzętu sieciowego,
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux,
  • Znajomość narzędzi do analizy sieci (np. Wireshark),
  • Wyższa edukacja,
  • Angielski – poziom umożliwiający czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej oraz codzienną komunikację z międzynarodowym zespołem.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 13k brutto | UOP,
  • Work-life balance,
  • Praca w środowisku specjalistów,
  • Lekcje angielskiego,
  • Imprezy firmowe,
  • Multisport,
  • LuxMed,
  • Miejsce do relaksu,
  • System ubezpieczeń grupowych,
  • Bezpłatny parking,
  • Komfortowe warunki pracy.