Stanowisko: Sales Support Assistant

Data publikacji: 2019-09-27

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sales Support Assistant

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • koordynacja procesu zamówień;
  • wprowadzenie zamówień do systemu;
  • współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji zamówienia;
  • kontakt z klientem odnośnie realizacji zamówień;
  • wystawianie faktur.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia we wprowadzaniu danych do systemu;
  • język angielski na poziomie min. B2;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość systemu EXACT;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu;
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • ciekawe wyzwania i projekty;
  • pracę w zgranym zespole;
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.