Stanowisko: Samodzielny Księgowy/ Księgowa (branża nieruchomości)

Data publikacji: 2020-06-02

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielny Księgowy/ Księgowa (branża nieruchomości)

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • bieżąca kontrola rozrachunków
  • sporządzanie sprawozdań dla NBP, GUS i innych wymaganych prawem
  • sporządzenie deklaracji CIT, VAT i innych wymaganych prawem do odpowiednich urzędów
  • przygotowanie sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi przepisami o rachunkowości
  • przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • przygotowywanie budżetów

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Samodzielnej Księgowej
  • znajomość przepisów rachunkowych
  • znajomość przepisów podatkowych
  • znajomość zagadnień związanych z wynajmem nieruchomości- warunek konieczny
  • umiejętność kalkulacji podatku odroczonego
  • umiejętność sporządzania rachunku przepływów pieniężnych
  • znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • pracę w świetnym zespole