Stanowisko: Senior Eplan Engineer

Data publikacji: 2019-05-17

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior Eplan Engineer

Miejsce pracy: Gliwice, Katowice, Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie instalacji elektrycznych, automatyki w środowisku Eplan Electric P8
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie list zamówieniowych
  • Ścisła współpraca z programistami oraz zespołem projektowym
  • Dobór podzespołów i komponentów elektrycznych

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu układów automatyki, rozdzielnic, układów sterowania i instalacji elektrycznych
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Eplan Electric P8
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechatronika, robotyka, elektrotechnika)
  • Znajomość zasad związanych z projektowaniem sieci komunikacyjnych przemysłowych (profinet, profibus itp.)
  • Znajomość standardów i rozwiązań dotyczących techniki napędowej
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość aparatury i podzespołów: LENZE, LEUZE, EATON, TURCK, Mitsubishi, Siemens

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet relokacyjny do Słupska!
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie działającej w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole profesjonalistów