Stanowisko: Senior Fullstack Developer (WordPress) – Praca Zdalna

Data publikacji: 2018-10-01

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, którego misją jest zapewnienie narzędzi do automatyzacji oraz wykonywania działań mających na celu ułatwienie operacji związanych z rozwojem i reklamą, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior Fullstack Developer (WordPress) – Praca Zdalna

Miejsce pracy: Gdynia, Poznań

Zakres obowiązków:

Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie serwisów firmy docierających do 25 milionów odwiedzających w ciągu miesiąca. Będzie wykonywał wszelkie działania związane z rozwojem i skalowalnością stron opartych na WordPress. Będzie również pracował na technologiach frontendowych. Jeśli jesteś ekspertem w dziedzinie programowania, który pasjonuje się czystym i skalowalnym kodem oraz nie boi się wprowadzać innowacji technicznych aplikuj! Twoim kluczowym obowiązkiem będzie utrzymanie i rozwój technologii reklamowych oraz stron internetowych i wspierających je narzędzi.

Dołączysz do zespołu 4 – osobowego (planujemy rozszerzenie do 7 osób). Team zarządzany jest przez Szefa Zespołu, który odpowiedzialny jest za koordynację działań.  Zespół polski będzie miał za zadanie komunikować się z osobami z innych zespołów również międzynarodowych (przeciętnie raz na tydzień kontakt telefoniczny).

Wymagania:

·         Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

·         Znajomość: PHP, WordPress, JavaScript, Git, Wzorce projektowe, SOLID, Koncepcje CI/CD, Metodyki Kanban / Agile;

·         Biegła znajomość języka angielskiego;

·         Komunikatywność;

·         Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·         Elastyczne godziny pracy, (standardowo praca w godzinach 10:00 – 18:00);

·         Pracę zdalną lub stacjonarnie w Gdyni lub Poznaniu, z możliwymi delegacjami (Londyn, Nowy Jork);

·         24 dni wolne od pracy + wolne święta w Polsce;

·         Wynagrodzenie: 10-16 tys netto – B2B;

·         Narzędzia pracy – laptop;

·         Budżet na książki/szkolenia.