Stanowisko: Specjalista Back Office z j.hiszpańskim

Data publikacji: 2019-02-11

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Back Office z j.hiszpańskim

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentów
  • wprowadzanie danych do systemu
  • weryfikowanie poprawności danych
  • kontakty telefoniczne i mailowe w j.hiszpańskim

Wymagania:

  • znajomość języka hiszpańskiego min. B2
  • znajomość języka angielskiego min. B1
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość MS Office
  • komunikatywność
  • chęć do pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • stały kontakt z językiem obcym
  • rozwojowa praca w międzynarodowym środowisku
  • praca od poniedziałku do piątku
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych