Stanowisko: Specjalista ds. Cen Transferowych

Data publikacji: 2021-03-17

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Cen Transferowych

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji cen transferowych (w tym Master File i Local Files) zgodnie z wymogami lokalnymi i ponadnarodowymi (np. OECD),
  • analiza i interpretacja danych finansowyc i jakościowych na potrzeby dokumentacji cen transferowych,
  • wykonywanie obliczeń empirycznych, analiz ekonomicznych i badań porównawczych,
  • udzielanie pomocy przy rozwiązywaniu kwestii cen transferowych, w tym podczas kontroli podatkowych; wsparcie w zarządzaniu relacjami z organami podatkowymi,
  • zarządzanie danymi dotyczącymi cen transferowych – zapewnia efektywne przechowywanie informacji o cenach transferowych na platformach internetowych oraz zarządzanie przepływem tych danych,
  • wsparcie ad hoc w zakresie zapytań o ceny transferowe.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego
  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze cen transferowych
  • mile widziane wykształcenie wyższe z obszaru finansów, ekonomii lub pokrewne
  • dobra znajomość MS Excel

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość pracy 100% zdalnej lub częściowo zdalnej w biurze w Katowicach,
  • ciekawa ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji, spójny zakres obowiązków,
  • prywatna opieka zdrowotna, świadczenia pracownicze.