Stanowisko: Specjalista ds. Content Marketingu

Data publikacji: 2020-03-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Content Marketingu

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

  • redagowanie i korekta językowa treści marketingowych oraz sprzedażowych
  • przygotowywanie kreacji promocyjnych i marketingowych
  • współtworzenie planów marketingowych dla wybranych produktów
  • realizacja zadań marketingowych zleconych przez przełożonych
  • współpraca z innymi działami firmy oraz z zewnętrznymi dostawcami

Wymagania:

  • zasady copywritingu nie są Ci obce
  • masz „lekkie pióro” i doskonale znasz zasady polskiej ortografii i interpunkcji
  • potrafisz pisać jakościowe treści sprzedażowe oraz marketingowe
  • możesz pochwalić się własnym portfolio tekstów komercyjnych
  • masz doświadczenie w edycji / korekcie tekstów
  • jesteś osobą samodzielną w działaniu
  • cechuje Cię kreatywność, terminowość oraz dobre zorganizowanie
  • posiadasz doświadczenie w pracy w dziale marketingu
  • znasz specyfikę rynku usług hostingowych i domen

Oferujemy:

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju w największej Firmie w branży rejestracji domen i usług hostingowych w Europie Środkowo-Wschodniej
  • udział w budowaniu wartości Firmy
  • profesjonalny proces wdrożenia
  • elastyczną formę i godziny współpracy
  • pakiet benefitów pracowniczych