Stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji chemicznej

Data publikacji: 2019-05-07

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. dokumentacji chemicznej

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji chemicznej;
  • Wypełnianie wniosków do urzędu;
  • Współpraca z ośrodkami badawczymi i firmami zewnętrznymi w kraju i za granicą;
  • Nadzór nad procesami badawczymi prowadzonymi przed jednostki zewnętrzne;
  • Bieżące monitorowanie postępu poszczególnych prac projektowych;
  • Śledzenie zmian w regulacjach prawnych;
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego chemicznego lub pokrewnego;
  • Biegłej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny;
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy związanej z dokumentacją chemiczną;
  • Dokładności i skrupulatności;
  • Logiki i analitycznego podejścia do zagadnienia, problemu;
  • Otwartości na naukę i poznawanie nowych obszarów.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • Możliwość rozwoju;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.