Stanowisko: Specjalista ds. handlu międzynarodowego

Data publikacji: 2019-11-22

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. handlu międzynarodowego

Miejsce pracy: Sopot, Katowice, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za pełen proces zakupu lub sprzedaży
  • odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • odpowiedzialność za proces negocjacji
  • uczestnictwo w targach i wyjazdach służbowych

Wymagania:

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia pracy w firmie zajmującej się handlem mięsem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • mile widziana znajomość innych języków obcych (niemiecki, hiszpański, francuski)
  • łatwość nawiązywania kontaktów handlowych

Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • duża samodzielność w działaniu