Stanowisko: Specjalista ds. Inwestycji

Data publikacji: 2019-04-10

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Inwestycji

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja realizowanych inwestycji budowlanych po potrzeby własne firmy
  • Dbałość o utrzymanie obiektów w należytym stanie technicznym, administrowanie obiektami
  • Pozyskiwanie wymaganych pozwoleń i decyzji administracyjnych
  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji
  • Poszukiwanie podwykonawców oraz negocjacje warunków współpracy
  • Weryfikacja kosztów i harmonogramów
  • Prowadzenie zakupów w ramach realizowanych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe mile widziane kierunki tj. budownictwo
  • Doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem inwestycji w tym również budowlanych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presja czasu
  • Kreatywność, samodzielność i inicjatywa
  • Zorientowanie na cel

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników i posiadanych kwalifikacji
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna