Stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Data publikacji: 2020-11-13

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Dąbie, Katowice, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pracowniczych akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,
  • sporządzanie listy wynagrodzeń i innych świadczeń dla pracowników,
  • księgowanie listy płac oraz uzgadnianie wybranych kont księgowych,
  • nadzorowanie badań lekarskich pracowników, szkoleń, współpraca z BHP,
  • sporządzanie informacji, sprawozdań, deklaracji, korespondencji do instytucji – zewnętrznych (ZUS, US, GUS, Komornicy, PFRON, PPK),
  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • współpraca z działem księgowym,
  • zadania księgowe.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze spraw kadrowo-płacowych,
  • znajomość programu Płatnik,
  • podstawy rachunkowości
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • przyjazną atmosferę pracy.