Stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Data publikacji: 2018-10-05

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, firmy spedycyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

·        Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

·        Ewidencja wniosków urlopowych, zwolnień lekarskich i weryfikacja ewidencji czasu pracy

·        Naliczanie list płac

·        Przygotowywanie PIT 11

·        Prowadzenie rozliczeń z ZUS, US, GUS itd.

·        Opracowywanie raportów, analiz

·        Sporządzanie dokumentacji dotyczącej umów, dokumentacji emerytalno-rentowej

Wymagania:

·        Min. 3 letnie doświadczenie w dziale kadr i płac, ze szczególnym naciskiem na dział płac z firmy transportowo-spedycyjnej

·        Praktyczna znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych

·        Bardzo dobra obsługa programu Płatnik

·        Znajomość programu Sage Symfonia – mile widziana

·        Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

·        Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie B2

·        Komunikatywność

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w renomowanej firmie

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Elastyczne godziny pracy

·        Pakiet szkoleń

·        Przyjazna atmosfera – spotkania integracyjne