Stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Data publikacji: 2019-05-07

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie zadań w zakresie obsługi kadrowo-płacowej pracowników;
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w programie kadrowo-płacowym;
  • Przygotowywanie dokumentów i wniosków umożliwiających pobyt i prace cudzoziemców ;
  • Kontakt z PUP i UW;
  • Weryfikacja czasu pracy pracowników oraz wsparcie w naliczaniu wynagrodzeń;
  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej;
  • Sporządzanie dokumentów do ZUS, US;
  • Wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w obszarze kadr i płac;
  • Minimum 1,5 roku (najlepiej 2 lata);
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • Znajomość obsługi programu Płatnik;
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie;
  • Mile widziana znajomość przepisów obowiązujących przy zatrudnianiu cudzoziemców.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudniania;
  • Konkurencyjne warunki finansowe;
  • Profity pozapłacowe: opieka medyczna, karta Multisport.