Stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Data publikacji: 2019-05-31

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie spraw kadrowych i pracowniczych;
  • prowadzenie administracji personalnej (nawiązanie, rozwiązanie stosunku pracy);
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
  • naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców;
  • sporządzanie sprawozdań i raportów dotyczących zatrudnienia pracowników;
  • przygotowywanie deklaracji do ZUS, US, GUS itp. oraz kontakt z tymi instytucjami;
  • sporządzanie list płac dla kilku wydziałów, analiza rozliczeń czasu pracy;
  • aktywna współpraca z pozostałymi działami podczas przygotowywania sprawozdań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie z zakresu obliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilno-prawnych;
  • bardzo dobra obsługa programów kadrowych;
  • bardzo dobra znajomość ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych i prawa pracy;
  • znajomość języka angielskiego;
  • odpowiedzialność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet benefitów pozapłacowych;
  • pakiet szkoleń;
  • szansa i możliwość rozwoju osobistego;
  • przyjazne środowisko pracy.