Stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Data publikacji: 2019-10-22

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Chojnice, Szczecinek, Bobolice

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników;
  • Rozliczenie czasu pracy;
  • Sporządzenie listy płac;
  • Przygotowywanie umów dla pracowników;
  • Rozliczenia delegacji;
  • Sporządzenie deklaracji ZUS i US.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziale kadr;
  • Znajomość programów kadrowo płacowych – Symfonia, Płatnik
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność w działaniach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Możliwość skorzystania z transportu pracowniczego;
  • Szkolenia;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.