Stanowisko: Specjalista/Ekspert ds. Kontrolligu

Data publikacji: 2018-09-14

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista/Ekspert ds. Kontrolligu

Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres obowiązków:

·         Wsparcie procesów controllingowych

·         Uczestniczenie w projekcie wdrożenia SAP w obszarze Controllingu

·         Zarządzanie i utrzymanie systemu SAP po wdrożeniu w obszarze Controllingu

·         Współtworzenie i administracja obszarem master data w SAP z poziomu Controllingu

·         Weryfikacja poprawności ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych oraz współudział w korekcie błędów

·         Współudział w opracowywaniu koncepcji rozwoju systemów informatycznych (SAP/BI)

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe ekonomiczne, inżynieryjne lub z zakresu zarządzania produkcją

·         Mile widziane minimum roczne doświadczenie w firmie produkcyjnej na stanowisku o podobnym profilu działania

·         Doświadczenie we wdrożeniu systemu SAP w firmie międzynarodowej

·         Bardzo dobra znajomość systemu SAP w szczególności obszaru CO

·         Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

·         Otwartość i elastyczne nastawienie do zmian

·         Umiejętność pracy w zespole oraz z indywidualnymi projektami

·         Zdolność szybkiego uczenia się

·         Pracowitość i rzetelność w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Umowę o pracę

·         Stabilne zatrudnienie

·         Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji