Stanowisko: Specjalista ds. Księgowo – Kadrowych

Data publikacji: 2020-11-13

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Księgowo – Kadrowych

Miejsce pracy: Miastko, Bytów, Kartuzy, Kościerzyna

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie informacji, sprawozdań, deklaracji korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, Komornicy, PFRON, PPK),
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, JPK,
  • Księgowanie i weryfikacja faktur zakupowych i sprzedażowych,
  • Prowadzenie pracowniczych akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,
  • Sporządzanie listy wynagrodzeń i innych świadczeń dla pracowników,
  • Księgowanie listy płac oraz uzgadnianie wybranych kont księgowych,
  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w obsłudze spraw kadrowo-księgowych,
  • Znajomość programu Płatnik, Optima,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.