Stanowisko: Specjalista ds. magazynu

Data publikacji: 2018-06-29

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, przedsiębiorstwa produkcyjno-projektowego z branży nowych technologii poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. magazynu

Miejsce pracy: Gdańsk

Do Twoich zadań należeć będzie:
Przyjmowanie dostaw towarów, wprowadzanie faktur zakupu do systemu, przygotowywanie towarów do wysyłki, zapewnienie ciągłego zaopatrzenia w materiały pakowe, zamawianie szablonów laserowych, nadzór nad dokumentacją oraz dbanie o porządek w magazynie.

Czego od Ciebie oczekujemy?
Wykształcenia średniego oraz znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej. Znajomości komponentów elektronicznych i umiejętności obsługi komputera. Znajomość programu Comarch ERP będzie dodatkowym atutem.

Co możemy zaoferować?
Stabilną pracę w dobrze skomunikowanym miejscu w centrum Gdańska przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym.