Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Data publikacji: 2019-08-30

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i koordynowanie działaniami marketingowymi, reklamowymi i promocyjnymi;
  • Przeprowadzanie badań rynku;
  • Rozwijanie platform marketingowych, w tym platformy mediów społecznościowych;
  • Zarządzanie wydajnością planów marketingowych;
  • Określanie budżetu marketingowego i zarządzanie nim;
  • Prowadzenie działań marketingowych w ramach uzgodnionego budżetu;
  • Uczestniczenie w opracowywaniu strategii cenowej;
  • Tworzenie prezentacji marketingowych;
  •  Łączność z mediami i reklamą;
  •  Monitorowanie najlepszych praktyk branżowych.

Wymagania:

  • Ponad 3-letnie doświadczenie we wszystkich aspektach opracowywania strategii marketingowych;
  • Techniczne umiejętności marketingowe;
  • Udokumentowane doświadczenie w badaniach klientów i rynku;
  • Umiejętność marketingu cyfrowego;
  • Znajomość kampanii reklamowych B2B;
  • Biegłość w MS Office;
  • Znajomość SEO (Search Engine Optimization) i Google Analytics
  • Doświadczenie w kampaniach marketingowych w mediach społecznościowych;
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Doskonałe pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne;
  • Analiza danych i zarządzanie;
  • Zdolność do podróży służbowych lokalnych i międzynarodowych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.