Stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Data publikacji: 2018-08-08

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Gdańsk

Do Twoich zadań należeć będzie:
Tworzenie materiałów promocyjnych, treści contentowych oraz komunikacji marketingowej on-line i off-line. Współtworzenie i realizacja planów marketingowych, organizacja wydarzeń promujących firmę, a także prowadzenie marki w mediach społecznościowych. Współpraca z agencjami reklamowymi i innymi dostawcami usług marketingowych.

Czego od Ciebie oczekujemy?
Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie oraz dwu letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziane wykształcenie w kierunku marketingowym lub pokrewnym. Szukamy kreatywnego pracownika z pasją.

Co możemy Ci zaoferować?
Ciekawą pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie. Możliwość ciągłego rozwoju i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Benefity takie jak karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, możliwość nauki języków obcych.