Stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Data publikacji: 2018-09-24

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

– redagowanie materiałów informacyjnych i reklamowych

– opracowywanie koncepcji akcji marketingowych

– zarządzanie stronami www firmy

– współpraca z innymi działami firmy przy tworzeniu kampanii marketingowych oraz wdrożeniu nowych produktów

– udział w wydarzeniach branżowych oraz marketingowych

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku

– bardzo dobra znajomość MS Office

– znajomość narzędzi marketingowych ( m.in. narzędzia  gogle, Adword, SEO, content marketing, pozycjonowanie)

– doświadczenie w copywritingu (j. polski i j. angielski)

– komunikatywność

– bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
– możliwość współpracy przy innowacyjnych projektach

– szkolenia techniczne i biznesowe

– umowę o pracę i pakiet benefitów

– możliwość rozwoju w strukturach firmy