Stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Data publikacji: 2019-05-31

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja działań reklamowych i promocyjnych;
  • koncepcyjne opracowywanie materiałów marketingowych;
  • współpraca z agencjami reklamowymi, Domami Mediowymi;
  • realizacja działań z zakresu e-marketingu;
  • przygotowywanie analiz i raportów dla potrzeb działu.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w dziale marketingu;
  • kreatywność i samodzielność w działaniu;
  • umiejętność prowadzenia kampanii cross-mediowych;
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki marketing, zarządzanie lub inne pokrewne;
  • bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dbałość o szczegóły i terminowość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pakiet benefitów pozapłacowych;
  • możliwość współpracy z największymi wydawnictwami i portalami;
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy;
  • pyszna kawa i świeże owoce.