Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języków obcych

Data publikacji: 2018-05-28

Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języków obcych

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Biężący kontakt z Klientem w j. włoskim (mailowo i telefonicznie)
  • Monitorowanie zaległych płatności w systemie
  • Codzienna współpraca z działem księgowości
  • Przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • Dobra znajomość jednego/lub więcej z języków: włoski, francuski, niemiecki, niderlandzki, hiszpański (min. B2)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obszarze finansów i rachunkowości
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Nasz Klient oferuje:

  • Rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość wykorzystywania obcego języka na co dzień
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe godziny pracy (8:00-16:00 lub 9:00-17:00)
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, talony żywieniowe i inne)
  • Pyszną kawę z expressu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.