Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi zamówień z j. niemieckim- praca biurowa

Data publikacji: 2020-09-17

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego Klienta, wiodącej na rynku firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi zamówień z j. niemieckim- praca biurowa

Miejsce pracy: Włocławek

Zakres obowiązków:

  • obsługa zapytań klientów zagranicznych- rynek niemieckojęzyczny,
  • przygotowywanie dokumentów handlowych- umowy, zamówienia
  • nadzór nad procesem zamówień- przyjęcie zlecenia, przekazanie do realizacji, kontakt z magazynem, kontakt z dostawcami,
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientem i dbałość o najwyższe standardy obsługi Klienta,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie B2 – warunek konieczny,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (głównie Excel),
  • komunikatywność
  • samodzielność w działaniu
  • chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku (8:00 – 16:00),
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia z ZFŚS,
  • bonus z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
  • Pracownicze Plany Kapitałowe,
  • udział w spotkaniach świątecznych i integracyjnych,
  • szkolenia i wsparcie w trakcie pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.