Stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży

Data publikacji: 2018-08-10

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja własnych działań rekrutacyjnych i sprzedażowych
  • budowanie trwałych relacji i partnerskiej współpracy z Klientami i Kandydatami
  • realizacja założonego budżetu
  • raportowanie bieżących zadań
  • udział w wydarzeniach, targach, eventach, konferencjach branżowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy w na analogicznym stanowisku
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych
  • nastawienie na budowanie trwałych relacji i osiąganie założonych celów
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej
  • stała gotowość do poszerzania swojej wiedzy i bycia ekspertem w swojej dziedzinie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie ( to nie slogan reklamowy 🙂 )
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • możliwość korzystania z Biblioteki Lobo i wszystkich inicjatyw wewnętrznych firmy
  • pracę w zgranym i pełnym energii zespole ( mamy moc 🙂 )
  • świadomość HR-ową przełożonego