Stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji (praca zdalna)

Data publikacji: 2020-12-15

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji (praca zdalna)

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Wstępna selekcja i weryfikacja aplikacji spływających na oferty pracy
  • Poszukiwanie kandydatów w mediach społecznościowych
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń stanowisk i profili kompetencyjnych
  • Przeszukiwanie bazy kandydatów
  • Wstępne rozmowy rekrutacyjne
  • Badanie kompetencji
  • Przygotowanie rekomendacji do wywiadów pogłębionych
  • Realizacja zadań związanych z budowaniem pozytywnego wizerunku pracodawcy
  • Udział w międzynarodowych projektach/zespołach
  • Tworzenie i rozwijanie procesów oraz narzędzi zapewniających realizację szkoleń i rozwoju
  • Raportowanie działań

Wymagania:

  • Doświadczenia w obszarze rekrutacji/searchu
  • Znajomości j. angielskiego lub innego języka obcego – min. poziom B2,
  • Nastawienia na współpracę, zdobywanie nowych kompetencji oraz realizację wytyczonych celów,
  • Samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Pozytywnego nastawienia!

Oferujemy:

  • Pracę zdalną w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • Otwartość firmy na inicjatywę, samodzielność, kreowanie nowych pomysłów