Stanowisko: Specjalista ds. SEO

Data publikacji: 2021-08-19

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. SEO

Miejsce pracy: śląskie, łódzkie, zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie strategii pozycjonowania stron internetowych,
  • Samodzielna optymalizacja kodu stron internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarek,
  • Przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji treści,
  • Analiza i raportowanie efektów,
  • Kontakt z Klientem w kwestiach technicznych,
  • Aktywny udział w projektach dodatkowych prowadzonych w Dziale.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość HTML | PHP | CSS,
  • Samodzielność w obsłudze systemów zarządzania treścią (np. WordPress, Joomla),
  • Umiejętność samodzielnej analizy stron internetowych i weryfikacji profilu linkowego domeny,
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii link buildingu,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu audytów SEO oraz wytycznych dla
  • developerów,
  • Znajomość popularnych narzędzi branżowych (m.in. Ahrefs, SEMSTORM, SENUTO, Screaming Frog, Google Analytics/Google Search Console, Google Tag Manager)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w pracy z Klientem
  • (preferowane w agencji interaktywnej).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w nowoczesnej i prestiżowej Agencji Marketingowej,
  • Dogodna forma zatrudnienia B2B lub UoP – zgodnie z preferencjami Kandydata,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: MyBenefit, Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, finansowanie szkoleń i kursów,
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz firmy.