Stanowisko: Specjalista ds. spedycji lotniczej

Data publikacji: 2020-01-22

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. spedycji lotniczej

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Realizacja przesyłek lotniczych (import i eksport),
  • przygotowywanie ofert dla klientów i agentów;
  • kontrola kosztów;
  • dbanie o najwyższą jakość wykonywanych usług,
  • realizacja zadań dodatkowych powierzonych na stanowisku.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów,
  • język angielski na minimum poziomie B2;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • prace w zgranym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • benefity pozapłacowe.