Stanowisko: Specjalista ds. Spedycji

Data publikacji: 2018-06-11

Specjalista ds. Spedycji

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Organizowanie i planowanie transportu międzynarodowego
  • Koordynowanie procesu planowania usług transportowych
  • Pozyskiwanie przewoźników
  • Budowanie dobrych, długotrwałych relacji z Klientami i przewoźnikami
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Znajomość rynku transportu międzynarodowego i krajowego
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność

Nasz Klient oferuje:

  • Stałe godziny pracy (8:00-16:00)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • System premiowy
  • Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe i inne)
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.