Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Data publikacji: 2019-10-10

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna i mailowa klientów;
  • koordynacja realizacji zamówień;
  • ustalenie warunków współpracy, negocjacje;
  • budowanie relacji z klientem;
  • wspieranie przedstawicieli handlowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie min 2 lata w pracy w dziale handlowym;
  • zdolności analityczne;
  • predyspozycji do pracy z klientem i nawiązywania relacji biznesowych;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excela.

Oferujemy:

  • stabilność współpracy w oparciu o umowę o pracę;
  • dobre warunki warunki finansowe;
  • karta Multisport;
  • opieka medyczna;
  • ubezpieczenie grupowe.