Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Data publikacji: 2019-01-25

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Łaziska Górne

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i optymalizacja działań sprzedażowych;
  • Wdrażanie i rozwijanie strategii  w zakresie sprzedaży;
  • Analiza konkurencyjności obecnych warunków sprzedaży oraz poszukiwanie nowych i odbiorców;
  • Ciągła analiza rynku, w tym działań konkurencji;
  • Negocjowanie umów i zawieranie kontraktów;
  • Budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy;
  • Udział w spotkaniach biznesowych oraz negocjacjach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany handel międzynarodowy;
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z partnerami handlowymi;
  • Znajomość rynku hutniczego  i odlewniczego będzie dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, interpersonalne;
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność koordynowania wielu tematów jednocześnie;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletnim doświadczeniu;
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności z premię motywacyjną;
  • Bogaty pakiet benefitów: niezbędne narzędzia do pracy, bezpłatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, fundusz świadczeń socjalnych;
  • Premię za polecenie nowego pracownika;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.