Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Data publikacji: 2019-05-09

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla firmy z branży brukarskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów indywidualnych i firm wykonawczych,
  • obsługa programu magazyn-sprzedaż (fakturowanie, gospodarka magazynowa, raport kasowy),
  • stały telefoniczny kontakt z kluczowymi odbiorcami,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i wiedzy z zakresu oferowanych przez firmę produktów i usług,
  • współpraca z działem marketingu w zakresie odpowiedniej ekspozycji produktów i wizerunku składu.

Wymagania:

  • doświadczenia w dziale sprzedaży – minimum 2 lata,
  • umiejętności sprzedażowych,
  • komunikatywności, znajomości zasad prowadzenia gospodarki magazynowej i obsługi programu sprzedaż-magazyn, wykształcenia min. średniego.

Mile widziane:

  • znajomość branży brukarskiej,
  • doświadczenie w dziale handlowym w hurtowni budowlanej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pełny etat,
  • cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • samodzielną pracę w młodym zgranym zespole.