Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży flotowej

Data publikacji: 2019-05-29

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

Miejsce pracy: śląskie, dolnośląskie, opolskie

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia sprzedaż samochodów klientom korporacyjnym;
  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów flotowych z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi;
  • przygotowywanie ofert handlowych i finansowych dla nowych klientów;
  • należyta i sumienna obsługa klienta, fachowe doradztwo;
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami;
  • realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych;
  • reprezentowanie firmy na targach branżowych i eventach;
  • dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsług i doradztwa;
  • systematyczne pogłębianie wiedzy na temat oferowanych samochodów.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta;
  • motywacja do pracy i duże zaangażowanie;
  • orientacja na wyniki;
  • dobra organizacja pracy, systematyczność i komunikatywność;
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe);
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia;
  • premia uzależniona od wyników sprzedaży;
  • pakiet benefitów pozapłacowych;
  • szkolenia produktowe;
  • odpowiednie narzędzia pracy.