Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży (spedycja morska)

Data publikacji: 2022-02-16

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży (spedycja morska)

Miejsce pracy: Kraków, Gdynia, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych usługami spedycji morskiej
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z obecnymi Klientami firmy
  • realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży
  • realizacja planu sprzedaży

Wymagania:

  • minimum 3- letnie doświadczenie w sprzedaży usług TSL
  • doświadczenie w sprzedaży spedycji morskiej- będzie dużym atutem
  • wiedza z zakresu usług transportowych
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych oraz prowadzenie negocjacji
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • praca w znanej, rozpoznawalnej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • narzędzia do pracy: samochód, laptop oraz telefon służbowy
  • pakiet benefitów dodatkowych: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport