Stanowisko: Specjalista ds. tranzytu z j. angielskim

Data publikacji: 2021-08-04

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. tranzytu z j. angielskim

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu
  • obsługa klienta w zakresie dokumentów tranzytowych w różnych rodzajach transportu
  • rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zagranicznymi
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji w aplikacji internetowej

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • doświadczenie lub wykształcenie zdobyte w branży TSL (Transport- Spedycja- Logistyka)
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym 24/7 (głównie zmiany dzienne w dni robocze)

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • praca w trybie home office na czas pandemii, docelowo planujemy jednak powrót do biura
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w godzinach biznesowych
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie nauki języków obcych
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Program Inicjatyw Pracowniczych